La Jolla - Jenni Nguyen
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 397 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  9228 Piantino Way, Mission Valley, CA 92108

  Listing Courtesy Of: Keller Williams La Jolla, Jenni Nguyen
  I ri - 559 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  7360 Volclay Dr, San Carlos, CA 92119

  Listing Courtesy Of: TXR Homes, Inc., Tom Brooks
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  6082 Colt Place #102, Carlsbad, CA 92009

  Listed By: First Team Real Estate, Dana Rogers
  I ri - 116 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1225 San Pablo Dr, San Marcos, CA 92078

  Listing Courtesy Of: United Guardians Realty, Paul Hitchcock
  I ri - 93 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  244 26th St, San Diego, CA 92102

  Listing Courtesy Of: Keller Williams La Jolla, Malik Bob
  I ri - 93 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  4508 Terry Ln, La Mesa, CA 91942

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty, Swan Rochford
  I ri - 17 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  4062 Sandton Ln #709, East San Diego, CA 92105

  Listing Courtesy Of: VIP Premier Realty Corp, Jessie Romero
  I ri - 87 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  621 st. D, Chula Vista, CA 91910

  Listed By: McDermott Realty Group, 951-837-7707, Anahid Boyajian
  I ri - 243 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  6820 Deep Valley, Del Cerro, CA 92120

  Listing Courtesy Of: Market Real Estate, Jeff Rosa
  I ri - 2 232 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1733 Coast, Del Mar, CA 92014

  Listed By: Coldwell Banker Realty, Marla Zanelli
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Jenni Nguyen
  Numri i licencës: 01714050
  Artifact Real Estate

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cguo66b1niklp8b6m8cg.jpg
  La Jolla
  7817 Ivanhoe Avenue Suite 101
  Zyrë

  Jenni Nguyen
  Real Estate + Living Consultant 01714050
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.